Uzak Dogu Yemekleri Artik Cok Yakin yaşam

Türkiye`nin ilk ve tek Uzak Doğu restoranları zinciri Sushico Chinese in Town şimdi de Pera`da.

1997 yılından bu yana Tayland, Çin ve Japon mutfağı dahil olmak üzere Uzakdoğu lezzetleri ile, yedi restoranında İstanbul`lulara ve Ankara`lılara hizmet veren Sushico Chinese in Town, Pera`da kapılarını açtı. Sushico Chinese in Town Pera ismiyle hizmet veren ve zincirin en son ve en iddialı halkası olan restoran, dekorasyonu, Pera`ya özel olarak zenginleştirilmiş mönüsü ile Türkiye`nin Uzak Doğu mutfağı konusunda en gelişmiş restoranı alma iddiasında.

200 kişiyi oturarak, 400 kişiyi ayakta ağırlama kapasitesine sahip olan Sushico Chinese in Town Pera, parti, kokteyl, şirket yemekleri için son derece ideal bir ortam sunuyor. Restoranda 26 kişi kapasiteli bir “private room” olduğunu da unutmamak gerek. Sushico Chinese in Town Pera, yalnızca mutfağı ile değil, 14 metre uzunluğundaki barıyla da yemek öncesi ya da sonrasında akşam üstü ve gece keyifli vakit geçirmek isteyen müşterilerine hizmet veriyor.

Tüm zincir restoranlarında olduğu gibi Sushico Chinese in Town Pera`da da mönüler Çin, Tayland (Nişantaşı-Ankara) ve Japon aşçı kadrosuyla tamamen aslına sadık kalarak hazırlanıyor.

Ataşehir, Suadiye, Levent İş Kuleleri, Nişantaşı, Koşuyolu, Kemerburgaz ve Ankara Arjantin Caddesindeki restoranları ile İstanbul ve Ankara`nın en lezzetli Uzak Doğu yemeklerini sunan Sushico Chinese in Town müşterilerine yeni tatlar ve hizmetler sunmaya devam ediyor.

http://www.chineseintown.com/

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !