Ramsey Prestiji alişveriş

Sevgililer günüde sevgililerine hediye almak isteyen bayanların tercihi olma iddiasını koruyan Ramsey, gömlekten kravata, deri aksesuarlardan kol düğmesine kadar bir çok alternatifi mağazalarında satışa sunuyor. 

Ramsey hem gündelik hayatta hem de iş hayatında bir erkeğin gün içerisinde ihtiyaç duyabileceği her türlü kıyafeti ve bunları tamamlayacak aksesuarları müşterilerinin beğenisine sunuyor. 

 

Beğenisini her zaman yüksek tutan beylerin tercihi olan Ramsey, %100 pamuktan üretilen gömleklerini üç tema altında topluyor. Bu sezon gömleklerde dar kalıplı, ince ve uzun yakalı modelleri çalışan marka, sezonun moda renkleri beyaz, lila, oranj ve yeşili ön plana çıkartıyor. Klasik kesimli gömleklerde soft çizgiler çalışmış olan Ramsey, spor gömleklerde daha belirgin çizgileri tercih ediyor. Özel günler ve şık davetlerde smokin içine giyilmek üzere tasarlanmış olan gömleklerde ise Ramsey, jakarlı kumaşlardan yararlanıyor. Renk olarak beyazın tercih edildiği gömlekler tek olarak da kullanılabiliyor. 

 

İpek kumaşlardan üretilen, kendinden desenli, düz ve puantiyeli kravatlarda yeşil, mor ve oranj renkleri ön planda tutuluyor. Siyah takımlarla bütünlük sağlaması için siyah kravat tercihini de beylere sunan Ramsey, aynı renkteki mendiller ile kravatları kombinleyerek erkeğinin şıklığını tamamlıyor.

 

Sevgililer gününde sevgilisine kıyafetin tamamlayıcısı deri bir aksesuar hediye etmeyi planlayan bayanların da yolu Ramsey`den geçiyor. Kahverengi ve siyah deriden üretilmiş puro kabı, kemer, bozuk paralık, sigaralık, cüzdan, kredi kartlığı ve çek kullananlar için tasarlamış cüzdanlar Ramsey`in özel tasarımları ile sanata dönüşüyor. Ayrıca renkli taşlarla bezenmiş gümüş veya altın kaplama kol düğmeleri beylerin şıklığındaki bütünlüğü sağlıyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !