De-Phazz yaşam

Prodüktör ve Dj Pit Baumgartner’in önderliğinde kurulan Alman topluluk De-Phazz, elektronik müziğin sınırlarını gerçek enstrümanlar ve saf vokaller ile genişletiyor.

Baumgartner, yaptıkları müziğe Cinematic Jazz ya da Celluloid Jazz adını veriyor. Lounge müziğin en önde gelen topluluklarından biri olan De-Phazz, ilk albümleri Death By Chocolate ile Alman pop listelerinde uzun süre ilk 20 içinde kalmayı başarmıştı. Kısa sürede ünü Almanya’yı aşan topluluk dünya çapında dj’lerin derleme albümleri içinde aranan isimlerden biri oldu. Buddha Bar ve Hotel Costes serilerinde yer alan isimler arasından sıyrılan De-Phazz, Rolling Stone başta olmak üzere müzik dünyasına yön veren bir çok yayın tarafından övgülerle karşılandı. Son albümleri Natural Fake’i geçen yıl yayınlayan De-Phazz elektronik caz müziği bir kaç yüzyıl sonrasına taşırken, Babylon Alaçatı izleyicileri tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti yaşayacaklar.

DJ set: Yakuza

İstanbul`da 7 yıldır fark yaratan Babylon, samimi ve sıcak atmosferi ile 30 Haziran – 19 Ağustos arası İzmir Alaçatı`da.

Babylon Alaçatı, Alaçatı Beach Resort içerisinde, dünyanın en güzel wind surf koylarından birinin hemen yanında yer alıyor. Hafta sonları 2000 kişiyi ağırlayacak olan konser alanı dışında, plaj, restoran ve bar seçenekleriyle Babylon Alaçatı, günün ilk saatleriyle başlayıp gün batımı partilerine uzanan geniş bir zaman diliminde hizmet verecek.

18 Ağustos Cuma / 23:00

Babylon Alaçatı
Çark Plajı, Liman Mevkii,
Alaçatı Çeşme 35950
İZMİR

Tel: (232) 716 6707
Fax: (232) 716 8897
www.babylon.com.tr
Bilgi/Gişe (Pazartesi – Pazar 10:00 – 02:00)
e-mail: info@babylon.com.tr

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !